Medzinárodný festival klasickej hudby

Po roku opäť v Trnave

Festival Pro musica nostra je medzinárodný hudobný festival, ktorý sa každoročne koná v rôznych mestách na Slovensku. Druhý ročník Pro Musica Nostra Tyrnaviensi prinesie do Piešťan, Smoleníc, Voderád, Lančára, Cífera-Pácu, Hlohovca a Trnavy sedem zaujímavých programov v podaní domácich umelcov, ale i hostí z Francúzska, Maďarska, Českej republiky či Poľska. Milovníci klasickej hudby v Trnavskom kraji sa môžu tešiť na pestrú paletu diel svetových autorov od baroka až po súčasnosť.

Záverečný koncert 2. ročníka festivalu Pro Musica Nostra Tyrnaviensi zaznie v Zrkadlovej sále Divadla Jána Palárika v Trnave v nedeľu 18. júna 2023. Collegium Marianum je pražský súbor, ktorý má v repertoári nielen koncertné diela, ale venuje sa aj scénickým projektom. Súbor pôsobí pod umeleckým vedením flautistky Jany Semerádovej a úzko spolupracuje s významnými európskymi dirigentmi, sólistami, režisérmi či choreografmi. Srdečne vás pozývame na výnimočný hudobný zážitok.

VSTUPENKY sú dostupné online v predaji v sieti TICKETPORTAL alebo v hotovosti v pokladnici divadla.

Festival sa koná pod záštitou predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča. Organizátorom podujatia je Hudobné centrum.

8/6/2023