Podporte Zrkadlovú sálu

Očarujúca Zrkadlová sála sa uchádza o priazeň v súťaži o najkrajšiu obnovenú pamiatku Kultúrna pamiatka roka – Fénix. Podarila sa veľká vec a odborná porota zaradila Zrkadlovú sálu medzi 36 obnovených pamiatok, ktoré bojujú o prestížne ocenenie.

Hlasuj a aj ty môžeš vyhrať

V týchto dňoch prebieha online hlasovanie. Ak ste fanúšikmi nášho divadla, môžete podporiť našu Zrkadlovú sálu svojím hlasom do 5. apríla na webovej stránke krp-fenix.sk/hlasovanie.

Súťažiaci môže hlasovať maximálne jedenkrát denne z jednej e-mailovej adresy. Ďakujeme za každý jeden hlas. Každý, kto sa zapojí do hlasovania, môže zároveň získať cenu: 1 x pobyt pre 2 osoby v Kubínyiovskom kaštieli v Dolnom Kubíne v hodnote 400 eur, 19 x balíček plný prekvapení (obsahuje: vedomostnú spoločenskú hru Hrady a zámky, drobné reklamné predmety) v hodnote do 40 eur.

Víťaz bude známy začiatkom mája

Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo kultúry SR spolu s Nadáciou SPP a partnermi súťaže SPP a RTVS. Mená víťazov a nových držiteľov ocenení Fénix – kultúrna pamiatka roka sa verejnosť dozvie počas slávnostného programu, ktorý odvysiela RTVS začiatkom mája.

Zrkadlová sála dostala po kompletnej rekonštrukcii podobu, akú mala na začiatku 20. storočia. Pred rokom sme jej priestory slávnostne sprístupnili verejnosti. V nádherných priestoroch sa po otvorení usporiadali rôzne spoločenské a kultúrne akcie a počas divadelných prehliadok si ju prezreli dokonca aj tí najmenší návštevníci.

29/3/2023