Aktuality

Derniéra Temperamenty (ako sa očesať vo vetre a nezahodiť srdce)

6/4/2023

Vo štvrtok 13. apríla 2023 máte poslednú možnosť vidieť predstavenie oceňovaného režiséra a hudobníka Andreja Kalinku. Po predstavení sa bude konať diskusia s hercami.

Máme novú umeleckú šéfku

4/4/2023

Novou riaditeľkou umeleckého úseku sa stáva Mgr. art. Lucia Mihálová, PhD.

Zážitkové školenie pre pedagógov

3/4/2023

Strávte neobyčajný poldeň s lektorkou Michaelou Váňovou, preniknite do vzdelávania s využitím techniky divadla fórum a zažite otvorenú divadelnú skúšku či večerné predstavenie na vlastnej koži. Prihlasovať sa môžete ešte do 27. apríla 2023.

Podporte Zrkadlovú sálu

29/3/2023

V týchto dňoch prebieha online hlasovanie za najkrajšiu obnovenú pamiatku Kultúrna pamiatka roka – Fénix. Ak ste fanúšikmi nášho divadla, môžete podporiť našu Zrkadlovú sálu svojím hlasom do 5. apríla.

Zrušené piatkové Búrlivé výšiny

22/3/2023

Inscenáciu Búrlivé výšiny od Emily Brontëovej, ktorú sme plánovali odohrať v piatok 24. marca o 19.00 h, sme nútení zo zdravotných dôvodov zrušiť. Zdravie nášho umeleckého súboru je pre nás prvoradé, preto veríme, že to pochopíte.

Zmena predstavenia Temperamenty

21/3/2023

Predstavenie Temperamenty (ako sa očesať vo vetre a nezahodiť srdce), ktoré sme mali odohrať vo štvrtok 23. marca, sme nútení zo zdravotných dôvodov vymeniť za predstavenie Pomalý svet Roberta Castlea.

Zmena predstavenia Traja tučniaci

8/3/2023

Predstavenie Traja tučniaci, ktoré sme mali odohrať v nedeľu 12. marca, sme nútení zo zdravotných dôvodov vymeniť za predstavenie Malý princ.

Zmena predstavenia Pavučina

6/3/2023

Predstavenie Pavučina, ktoré sme mali odohrať v piatok 10. marca, sme nútení zo zdravotných dôvodov vymeniť za predstavenie Zlomatka.

Dnešné predstavenie Troilos a Kressida zrušené

1/3/2023

Zo zdravotných dôvodov sme nútení zrušiť dnešné predstavenie Troilos a Kressida od Williama Shakespeara. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, veríme, že to pochopíte. Bližšie informácie nájdete tu.

Výberové konanie na umeleckého šéfa/umeleckú šéfku

17/2/2023

Divadlo Jána Palárika v Trnave vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície: riaditeľ/riaditeľka umeleckého úseku (umelecký šéf/umelecká šéfka).