Divadlo Jána Palárika v roku 2020 vyhlasuje 2. ročník diváckej ankety Čierny orol 2019

Prostredníctvom ankety môžu dať diváci najavo svoje sympatie a podeliť sa s nami o to, čo bolo pre nich nezabudnuteľným zážitkom. Opäť môžu hlasovať v štyroch kategóriách: Herec roka, Herečka roka, Divadelný zážitok roka a Divadelné podujatie roka. 

Okrem týchto  diváckych ocenení sú do ankety zaradené aj špeciálne ocenenia, ktoré udeľujú vybrané poroty. Študentskú cenu udelí porota zostavená zo študentov vysokých a stredných škôl v Trnave. Cenu médií udelia novinári a reportéri z oblastných novín, časopisov a televízie. Cenu župana udeľuje župan TTSK Jozef Viskupič za výnimočný počin. Cena sa môže udeľovať aj in memoriam.

Anketa je vyhlásená od 13. januára. Diváci môžu hlasovať prostredníctvom hlasovacích lístkov, ktoré nájdu vo foyer divadla pred predstavením alebo kedykoľvek v pokladni a aj cez online dotazník: https://bit.ly/2uFgFSs.

Hlasovanie trvá do 13.marca. Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o skvelé divadelné ceny. Vyhlásenie výsledkov ankety a výhercov žrebovania sa uskutoční počas slávnostného galaprogramu 27. marca, pri príležitosti Svetového dňa divadla.