POZOR ZMENA!!! 10. júna hráme SLUHA DVOCH PÁNOV

(namiesto predstavenia Dokonalé dieťa)

Trvanie: 1 h 40 min. bez prestávky

Vážené diváčky a diváci,


zo zdravotných dôvodov účinkujúceho sme pristúpili k programovým zmenám. Namiesto pôvodne plánovaného predstavenia DOKONALÉ DIEŤA odohráme v pondelok 10. júna predstavenie SLUHA DVOCH PÁNOV.

Kúpené vstupenky zostávajú v platnosti a nie je potrebná ich výmena. V prípade, že Vám zmena predstavenia nevyhovuje, je potrebné vstupenky zakúpené online zaslať v prílohe mailu na adresu pokladnica@djp.sk a vstupenky zakúpené v pokladnici divadla vrátiť do pokladnice.


Pre tých, ktorí by chceli ísť na predstavenie SLUHA DVOCH PÁNOV a nemajú na pondelok žiadny lístok, môžu si vstupenky kúpiť v pokladnici divadla alebo štandardne online, len na vstupenke bude uvedené pôvodné predstavenie DOKONALÉ DIEŤA.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 033/551 11 25 alebo nám napíšte na pokladnica@djp.sk.

Ďakujeme za porozumenie. Tešíme sa na vašu najbližšiu návštevu v divadle.

--------------------------------------------------

Autorská komédia Dokonalé dieťa je o našich deťoch, ale nie pre naše deti. Je to terapia pre všetkých unavených rodičov, ktorí potrebujú aspoň chvíľu oddychu. Bez kriku, plaču či prebaľovania.

Váš život sa nezmení po narodení dieťaťa. Zmení sa, keď sa ho snažíte vychovávať. Bežný denný, ale hlavne nočný rytmus je minulosťou. Raňajky za stolom? Nemožné. Hodinová vaňa s následnou manikúrou? Veľmi abstraktná predstava. Nový človek vo vašom byte – čo s ním? Vezmete si k srdcu dobré rady starej mamy alebo modernej medicíny, v horšom prípade (ne)sympatickej lekárky? Nie je vlastne to množstvo literatúry o výchove detí len biznis? Je najväčším nepriateľom moderných rodičov cukor? Sú detské kresby len nevinné pokusy o umenie, alebo sa z nich dá vyčítať anamnéza celej rodiny? Koľko hračiek je už veľa? A keď od vás konečne prestane byť závislý dvadsaťštyri hodín denne, je vôbec možné sa pri puberťákovi porozprávať?


Autorská komédia Dokonalé dieťa je o našich deťoch, ale nie pre naše deti. Je to terapia pre všetkých unavených rodičov, ktorí potrebujú aspoň chvíľu oddychu. Bez kriku, plaču či prebaľovania. Predstavenie je osobnou výpoveďou tvorcov o tom, čo znamená niekoho vychovať. Čo to znamená pre osobu, rodinu, pre spoločnosť. Hľadá odpovede na to, ako veľmi sa podobáme na rodičov a ako sa naše deti začínajú podobať na nás. Skúma extrémy a bizarnosti výchovných príručiek a spoľahlivo spochybňuje všetky názory na to, ako správne vychovávať.

Upozornenie: Inscenácia obsahuje vulgarizmy. 

Pravidelné hosťovanie Divadelného centra.

Meno
Lujza Garajová Schrameková a. h.
Alena Pajtinková a. h.
Michal Jánoš
Daniel Žulčák a. h.