Boli sme na Trnavskom rínku

Stalo sa už tradíciou, že náš divadelný stánok je stabilnou súčasťou Trnavského rínku. Ďakujeme všetkým, ktorí nás prišli podporiť a pozdraviť. Tento rok ste v našom stánku stretli našich hercov Braňa Mosného a Silviu Soldanovú. Mnohí si okrem zľavnených vstupeniek na vybrané predstavenia odniesli aj ich autogramy a využili možnosť sa s hercami osobne porozprávať.

Pre deti sme pripravili tvorivý kútik princa Bajaju, v ktorom si vyrobili čarovné zrkadielka, korunky a výstroj pre správneho princa. Spoločne sme sa už naladili na našu novú decembrovú inscenáciu pre deti s názvom Princ Bajaja. Na trnavské javisko prinášame prvýkrát rozprávku, ktorá patrí k nezabudnuteľným klasikám. Princ Bajaja hrdinsky bojuje so zlom, musí poraziť nie jedného, ale rovno troch drakov a splniť ďalšie neľahké úlohy, aby získal ruku princeznej.

Viacerí ste sa pýtali, kde si ešte môžete kúpiť divadelný merch. Nájdete ho v pokladnici divadla v čase otváracích hodín. Ďakujeme, tešíme sa, že sa vám naša špeciálna kolekcia páči, a vidíme sa na Trnavskom rínku opäť v máji.

16/10/2023