Vstupenky


Pokladničné hodiny:


Pondelok až piatok od 9.00 do 12.30 h, od 14.00 do 16.30 h a hodinu pred predstavením.


📞  033/551 11 25

✉️  pokladnica@djp.sk


V pokladnici nášho divadla vám vždy radi pomôžeme s výberom predstavenia či poradíme s darčekom pre vašich blízkych. Môžete si tu rezervovať a vyzdvihnúť vstupenky, kúpiť hromadné vstupenky alebo platiť na faktúru. Online nákup a rezerváciu vstupeniek spravíte kedykoľvek pohodlne aj na www.djp.sk


Môžete sa rozhodnúť, či svoje vstupenky zaplatíte online bankovým prevodom, alebo si ich rezervujete. Ak za rezervované vstupenky nezaplatíte v stanovenom čase, budú vrátené do predaja. Deň pred predstavením už nie je možné rezervovať si vstupenky, no môžete si ich kúpiť online platobnou kartou alebo priamo v pokladnici divadla.


V pokladnici divadla na vás čakajú aj darčeky z limitovanej edície divadelných vecičiek, ktoré vznikli na motívy našich premiér, či naše divadelné mikiny, tričká a šaty.


Online nákup a online rezervácia vstupeniek

Divadlo Jána Palárika poskytuje svojim divákom možnosť kúpiť alebo rezervovať si vstupenky z pohodlia domova. Kliknutím na sekciu Kalendár v hlavnom menu tejto stránky si vyberiete predstavenia a kliknutím na „kúpiť“ si zvolíte miesta podľa vlastnej preferencie. Následne sa môžete rozhodnúť, či tieto vstupenky zaplatíte online bankovou kartou, alebo si ich rezervujete. 


Rezervované vstupenky musíte v presne stanovenom čase zaplatiť, inak vám bude rezervácia zrušená a vstupenky budú ponúknuté na predaj. Deň pred predstavením už nie je možné rezervovať vstupenky. Využiť však môžete priamy nákup s platbou alebo nákup v pokladnici.


Zľavy

V jubilejnej sezóne sme si pre našich divákov pripravili výnimočné zľavy.

Spolu do divadla 

Pri nákupe 10 vstupeniek online alebo v pokladnici divadla ušetríte až 10 eur.

Predpremiérová jazda 

Okrem zľavneného vstupného na tri naše večerné predpremiéry dostanete v divadelnej kaviarni drink zadarmo. Stačí, ak si kúpite online alebo v pokladnici divadla päť vstupeniek a vyberiete zľavu s názvom Predpremiérová jazda.

 

Karta mladého diváka 

Platí exkluzívne počas jubilejnej 50. sezóny a v pokladnici divadla si ju môže osobne zaregistrovať každý, kto má od 15 do 26 rokov, za registračný poplatok päť eur. Vstupenka na akúkoľvek reprízu nášho večerného predstavenia stojí potom len osem eur. Karta je neprenosná a nedá sa využiť na náborované predstavenia. Vstupenky na predstavenie si zakúpite osobne v pokladnici divadla. Lístky si môžete rezervovať aj e-mailom na pokladnica@djp.sk, nezabudnite uviesť číslo karty. 

 

Študenti, seniori a ZŤP/ZŤPS 

Zaujímavé zľavy máme pripravené aj pre študentov, divákov starších ako 65 rokov a držiteľov preukazu ZŤP a ZŤPS. Pre uplatnenie zľavy vás požiadame o predloženie príslušného dokladu. Zľavy sa nevzťahujú na premiéry a predstavenia hosťujúcich súborov a nedajú sa kombinovať.


Zľava pre vojnových veteránov

50% zľava z ceny vstupenky na všetky domáce predstavenia DJP platí pre držiteľov preukazu vojnového veterána. Zľavu je možné uplatniť si osobne v pokladnici DJP. Taktiež je možné rezervovať si konkrétne miesta v hľadisku na túto zľavu vopred a to buď telefonicky na čísle 033/551 11 25 alebo emailom na pokladnica@djp.sk. Po predložení preukazu si divák tieto zľavnené vstupenky môže uhradiť v pokladnici divadla pred predstavením.

Vlezenky 

Študenti umeleckých škôl môžu využiť tzv. vlezenku. S ňou sa dostanú zadarmo na naše domáce predstavenia. Pre vlezenky sú vyhradené voľné nepredané miesta. Na jedno predstavenie môže vstúpiť maximálne 10 vlezeniek. Študenti si svoju vlezenku môžu vyzdvihnúť v pokladnici pred predstavením.


Ako platiť

Uhradiť vstupenky je možné aj použitím platných kultúrnych poukazov. Zľavy je možné uplatniť až po predložení príslušného dokladu, teda študentského alebo školského preukazu, karty ISIC, občianskeho preukazu, preukazu ZŤP a ZŤPS. Zľavy sa nevzťahujú na premiéry a predstavenia hosťujúcich súborov. Zľavy nie je možné kombinovať.


Darčekové poukážky

Darujte svojim blízkym jedinečný divadelný zážitok podľa ich vlastného výberu. Darčekovú kartu môžete kúpiť v pokladnici divadla v hotovosti, kartou alebo na faktúru a najnovšie už aj online na www.djp.sk. Na výber máte poukážky v hodnote 25, 35, 50 alebo 100 eur. Darčeková poukážka má podobu platobnej karty v darčekovom balení a nemusíte ju využiť naraz. Pri kúpe vstupenky môžete použiť aj viacero darčekových kariet. Poukážka má platnosť jeden rok od jej nákupu.


Darčeková poukážka v hodnote 25€ 


Darčeková poukážka v hodnote 35€


Darčeková poukážka v hodnote 50€


Darčeková poukážka v hodnote 100€


Pokiaľ ste si zakúpili vstupenky prostredníctvom darčekovej karty, po minutí kreditu ju prosíme nevyhadzujte. Uchovajte si ju až do začiatku predstavenia. V prípade, že sa predstavenie zruší z technických či zdravotných problémov, vám na darčekovú kartu spätne pripíšeme kredit v hodnote ceny vstupeniek. Ďakujeme za pochopenie.Nezabudnite si, prosíme, prečítať Všeobecné obchodné podmienky.pdf.