Vstupenky


Vstupenky si môžete kúpiť v pokladnici nášho divadla počas pokladničných hodín alebo hodinu pred predstavením.

Pondelok – piatok: 9.00 – 12.30 h a 14.00 – 16.30 h


V pokladnici si taktiež môžete vstupenky rezervovať, vyzdvihnúť si svoje rezervované vstupenky, kúpiť hromadné vstupenky alebo platiť na faktúru či kultúrnymi poukazmi.


Pokladnicu môžete kontaktovať aj telefonicky na 033/551 11 25 alebo e-mailom na pokladna@djp.sk.


Obe naše sály majú bezbariérový vchod. Do priestoru Zrkadlovej sály nie je takýto vstup možný.


Online nákup a online rezervácia vstupeniek

Divadlo Jána Palárika poskytuje svojim divákom možnosť kúpiť alebo rezervovať si vstupenky z pohodlia domova. Kliknutím na sekciu Kalendár v hlavnom menu tejto stránky si vyberiete predstavenia a kliknutím na „kúpiť“ si zvolíte miesta podľa vlastnej preferencie. Následne sa môžete rozhodnúť, či tieto vstupenky zaplatíte online bankovou kartou, alebo si ich rezervujete. Rezervované vstupenky musíte v presne stanovenom čase zaplatiť, inak vám bude rezervácia zrušená a vstupenky budú ponúknuté na predaj. Deň pred predstavením už nie je možné rezervovať vstupenky. Využiť však môžete priamy nákup s platbou alebo nákup v pokladnici.


Zľavy

DJP poskytuje zaujímavé zľavy na svoje predstavenia pre študentov, divákov starších ako 65 rokov a držiteľov preukazu ZŤP a ZŤPS


Študenti umeleckých škôl majú možnosť využiť aj tzv. vlezenku, ktorá umožňuje bezplatný vstup na predstavenia DJP. Pre vlezenku sú vyhradené voľné nepredané miesta, prípadne priestor druhého balkóna, maximálne však 10 miest. Študenti si môžu nárokovať tento vstup v pokladnici DJP pred začatím predstavenia.  DJP si vyhradzuje právo neposkytnúť vlezenky z organizačných alebo technických dôvodov.


Ako platiť

Uhradiť vstupenky je možné aj použitím platných kultúrnych poukazov. Zľavy je možné uplatniť až po predložení príslušného dokladu, teda študentského alebo školského preukazu, karty ISIC, občianskeho preukazu, preukazu ZŤP a ZŤPS. Zľavy sa nevzťahujú na premiéry a predstavenia hosťujúcich súborov. Zľavy nie je možné kombinovať.


Darčekové poukážky

Darčeková poukážka je ideálny darček, ktorý poteší vašich blízkych. Kúpiť ju môžete v pokladnici DJP v hotovosti, kartou alebo na faktúru. Vybrať si môžete z poukážok v hodnote 25, 35, 50 alebo 100 eur. Darčeková poukážka má podobu platobnej karty a nie je nutné využiť celú jej hodnotu naraz. Poukážky je možné uplatniť len na predstavenia a podujatia DJP. Pri úhrade vstupeniek možno použiť viacero darčekových poukážok. Poukážka má platnosť 365 dní od dátumu zakúpenia a nemožno ju v pokladnici vymeniť za hotovosť ani predlžovať jej platnosť. Každá darčeková poukážka má svoj číselný kód a jej zneužitie sa trestá podľa príslušného zákona.


Darčeková poukážka v hodnote 25€ 


Darčeková poukážka v hodnote 35€


Darčeková poukážka v hodnote 50€


Darčeková poukážka v hodnote 100€


Pokiaľ ste si zakúpili vstupenky prostredníctvom darčekovej karty, po minutí kreditu ju prosíme nevyhadzujte. Uchovajte si ju až do začiatku predstavenia. V prípade, že sa predstavenie zruší z technických či zdravotných problémov, vám na darčekovú kartu spätne pripíšeme kredit v hodnote ceny vstupeniek. Ďakujeme za pochopenie.Nezabudnite si, prosíme, prečítať Všeobecné obchodné podmienky.pdf.