Vstupenky


Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni nášho divadla počas pokladničných hodín alebo hodinu pred predstavením

Pondelok – Piatok: 9.00 – 12.30 14:00 – 16.30


V pokladni si taktiež môžete vstupenky rezervovať, vyzdvihnúť si svoje rezervované vstupenky, zakúpiť hromadné vstupenky, alebo platiť na faktúru či kultúrnymi poukazmi.


Pokladňu môžete kontaktovať aj telefonicky na 033/5511 125 alebo emailom na pokladna@djp.sk.


Obe naše sály majú bezbariérový vchod. Do priestoru Zrkadlovej sály nie je možný bezbariérový vchod.Online nákup a online rezervácia vstupeniek

Divadlo Jána Palárika poskytuje svojim divákom možnosť zakúpiť alebo rezervovať si vstupenky z pohodlia domova.

Kliknutím na sekciu Hrací plán v hlavnom menu tejto stránky si vyberiete predstavenia a kliknutím na kúpiť si vyberiete miesta podľa vlastnej preferencie. Následne sa môžete rozhodnúť, či tieto vstupenky zaplatíte online bankovou kartou alebo ich rezervujte. Rezervované vstupenky musíte v presne stanovenom čase zaplatiť, inak Vám bude rezervácia zrušená a vstupenky budú ponúknuté na predaj. Deň pred predstavením už nie je možné rezervovať vstupenky. Využiť však môžete priamy nákup s platbou alebo nákup v pokladni.Abonentky

Od sezóny 2019/2020 ponúka Divadlo Jána Palárika dva druhy abonentných balíčkov. Prvým je „Novinky DJP“, vhodný pre každého milovníka divadla, ktorý je zvedavý na novo uvedené hry. Abonentka mu zaistí miesto na prvej repríze, štandardne vždy sobotu po premiére. Druhým balíčkom sú Komédie DJP, pre milovníkov komédií, ktorí si chcú užiť zábavu s najlepšími titulmi – Sluha dvoch pánov, Tri Letušky v Paríži, Ach tie ženy, ach tí muži, Rodinný parlament, Drahý špás.


Novinky DJP

Zlatá (V.rad) 60 EUR

Strieborná (IX.rad) 55 EUR

Bronzová (I. Rad balkón) 50 EUR


Komédie DJP

Zlatá (V.rad) 55 EUR

Strieborná (IX.rad) 50 EUR

Bronzová (I. Rad balkón) 45 EUR


Divák ako držiteľ abonentky má zabezpečené svoje miesto v hľadisku na vybraný titul v konkrétnom termíne v rámci sezóny. Abonentka je prenosná, preto ak Vám termín predstavenia nevyhovuje, môžete abonentku požičať svojej rodine, priateľom či známym.


V prípade, že divadlo zmení alebo zruší termín predstavenia, poskytne abonentovi náhradný termín alebo náhradné predstavenie.


Aké sú výhody abonentiek?

  • Vyberiete si svoje obľúbené miesto, ktoré Vám nikto neobsadí
  • Ušetríte oproti bežnému nákupu
  • Nestane sa Vám, že Vaše obľúbené predstavenie bude vypredané
  • Môžete ju požičať svojim najbližším a potešiť ich
  • Získate magazín Divadlo priamo do Vašej poštovej schránky
  • Ak si kúpite dve abonentky, získate darčekovú poukážku v hodnote 20 Eur


Abonentkou sa preukáže pri každom vstupe, nahrádza vstupenku, avšak nikdy ju neodovzdávate uvádzačkám.Zľavy

DJP poskytuje zaujímavé zľavy na svoje predstavenia pre študentov, divákov starších ako 65 rokov a držiteľov preukazu ZŤP a ZŤPS.

Študenti majú možnosť využiť aj tzv. vlezenku, ktorá umožňuje bezplatný vstup na predstavenia DJP. Pre vlezenku sú vyhradené voľné nepredané miesta, príp. priestor druhého balkóna, maximálne však 10 miest. Študenti si môžu nárokovať tento vstup v pokladni DJP pred začatím predstavenia. DJP si vyhradzuje právo neposkytnúť vlezenky z organizačných alebo technických dôvodov.

Uhradiť vstupenky je možné aj použitím platných kultúrnych poukazov.


Zľavy je možné uplatniť až po predložení príslušného dokladu, tj. študentský alebo školský preukaz, karta ISIC, občiansky preukaz, preukaz ZŤP a ZŤPS. Zľavy sa nevzťahujú na premiéry a predstavenia hosťujúcich súborov. Zľavy nie je možné kombinovať.Darčekové poukážky

Darčeková poukážka je ideálny darček, ktorý poteší Vašich blízkych. Kúpiť ju môžete v pokladni DJP v hotovosti, kartou alebo na faktúru. Vybrať si môžete 25, 35, 50 alebo 100 eurovú. Darčeková poukážka má podobu platobnej karty a nie je nutné využiť celú jej hodnotu na jeden raz. Poukážky je možné uplatniť len na predstavenia a podujatia DJP. Je možné pri úhrade vstupeniek použiť viacero darčekových poukážok.

Poukážka má platnosť jednu sezónu a nemožno ju v pokladni vymeniť za hotovosť ani predlžovať jej platnosť. Každá darčeková poukážka má svoj číselný kód a jej zneužitie sa trestá podľa príslušného zákona.


Nezabudnite si prosím prečítať Všeobecné obchodné podmienky.pdf.