Zažite naše predpremiéry so zľavou a vo veľkom štýle

Už tento štvrtok 12. októbra sa uskutoční predpremiéra inscenácie Filip. Máme pre vás posledné voľné lístky a výnimočnú zľavu len na predpremiéry. Päťdesiatu sezónu otvárame v poradí 287. premiérou venovanou jednej z najikonickejších osobností nášho divadla Jarovi Filipovi. V adventnom čase poteší malých i veľkých čarovná rozprávka Princ Bajaja. Nový rok oslávime premiérou experimentu s pracovným názvom Projekt: Počiatok. Koniec sezóny bude patriť oceňovanej hre Maryša, ktorú uvádzame prvý raz. Plán premiér na jubilejnú sezónu nájdete na odkaze Sezóna 2023/2024.

Naše predpremiéry môžete teraz zažiť so zľavou a vo veľkom štýle. Stačí, ak si kúpite online alebo v pokladnici divadla päť vstupeniek a vyberiete zľavu s názvom Predpremiérová jazda. Okrem zľavneného vstupného na tri naše večerné predpremiéry dostanete v divadelnej kaviarni drink zadarmo. Zľavu je možné kombinovať aj s inými zľavami.

Vezmite priateľov, rodinu či kolegov z práce a spravte si divadelný večer. Tešíme sa na vás. Hľadáte lístky práve na predpremiéru Filipa?

Klikajte na https://www.djp.sk/podujatia/filip.

11/10/2023